Kasetes markīze

ARES

Markīžu sistēma Ares aizvērtā veidā pasargā konstrukciju un markīzes audumu no nelabvēlīgiem vides faktoriem, tādējādi, pagarinot Ares sistēmas kalpošanas laiku.Aprīkojot Ares ar dzinēju Jūs varēsiet novērtēt un izbaudīt visas kasetes markīzes sniegtās priekšrocības.Sistēma Ares ir lielisks risinājums tās uzstādīšanai uz balkoniem. Turklāt, uzstādot vēja sensoru, stipra vēja brāzmās, markīze automātiski aizvērsies, pasargājot konstrukciju no bojājumiem.

Priekšrocības

Pateicoties pārdomatai konstrukcijai, auduma rullis ir pasargāts arī tad, kad markīze atrodas atvērtā veidā

Markīzes dzinēju var nomainīt nenoņemot un neizjaucot markīzi

Uzstādot markīzi sienas padziļinājumā maksimālais markīzes izmērs ir 5,00 x 3,00 m (stiprinās pie sienas vai griestiem). Ar papildus kronšteina palīdzību ir iespējams uzstādīt markīzi 6,00 x 3,00 m (stiprinās pie sienas)

Auduma slīpums: 3°-76°

Tehniskā specifikācija

AprakstsParametri
Markīzes tipsKasete
Caurules Ø, mm70mm vai 78mm
Stiprināšanas iespējasPie sienas vai griestiem
Elkoņu izmērs, m1,5m;2m;2,5m; 3m;
Maksimālais garums, m6m
Konstrukcijas krāsaSudrabota vai saskaņā ar RAL katalogu
Auduma veidiVairāk kā 220 auduma toņi, impregnēti ar vielām, kas palielina auduma izturību un noturību pret ūdeni un netīrumiem.
VolānsNav pieejams
VadībaElektromotors ar pults vadību
Papildus aprīkojumsDod iespēju izbaudīt pilnīgu komfortu kamēr atrodaties ārā. Markīzes papildus komplektācija – laika apstākļu sensori (vēja, saules, lietus), infrasarkanais sildītājs, apgaismojums, skaņas sistēmas – nodrošina kvalitatīvu atpūtu svaigā gaisā, neskatoties uz laika apstākļiem vai diennakts stundu.

Montāžas iespējas

Komplektācija

Contact Form [LV]