Taisnas markīzes

INDICO

Taisnās markīzes, kuras veidotas pēc taisna atbalsta principa, ir visvienkāršākais un lētākais risinājums saules aizsardzībai.Salīdzinājumā ar vertikālajām markīzēm taisno markīžu aizsardzības pakāpe pret sauli ir zemāka, jo tām ir mazs darbības leņķis attiecībā pret horizontu.Taisnās markīzes tiek izgatavotas no speciāliem alumīnija profiliem vai metāla.Darbības princips: loga ailē iemontēts auduma rullis ar audumu, pie kura ir piestiprināti atspermehānismi. Pacelšana un nolaišana notiek ar reduktora, jeb elektrodzinēja palīdzību. Darbības leņķis ne lielāks par 150 grādiem.

Priekšrocības

Trīs dažādi elkoņu veidi

Iespēja izmantot markīzi ar rokas vadību vai ar elektromotora palīdzību

Tehniskā specifikācija

AprakstsParameteri
Markīzes tipsAtvērta tipa
Caurules Ø, mm70mm
Stiprināšanas iespējasPie sienas
Elkoņu izmērs, mLīdz 1,5m
Maksimālais garums, m6m
Maksimālais garums, m6m
Konstrukcijas krāsaSudrabota vai saskaņā ar RAL katalogu
Auduma veidiVairāk kā 220 auduma toņi, impregnēti ar vielām, kas palielina auduma izturību un noturību pret ūdeni un netīrumiem.
VolānsPieejams
VadībaRokas vadība vai elektromotors ar pults vadību
Papildus aprīkojumsDod iespēju izbaudīt pilnīgu komfortu kamēr atrodaties ārā. Markīzes papildus komplektācija – laika apstākļu sensori (vēja, saules, lietus), infrasarkanais sildītājs, apgaismojums, skaņas sistēmas – nodrošina kvalitatīvu atpūtu svaigā gaisā, neskatoties uz laika apstākļiem vai diennakts stundu.

Montāžas iespējas

Komplektācija

Contact Form [LV]