Stacionāra vēja aizsardzība

OASIdehor® COLUMN

OASidehor® Column piedāvā fiksētu aizsardzību āra zonām stipra, auksta, pastāvīga vēja gadījumā, kur nevar izmantot citus aizsardzības veidus. Caurspīdīgs, elegants risinājums, kas neietekmē skatu uz ainavu. Ļoti daudzpusīgs, jo stikla paneļus var iestatīt dažādos leņķos. Stikla paneļi ir ievietoti kolonnā bez urbumiem vai skrūvēm. Minimālistisks dizains un maksimāla gaismas caurlaidība, lai aizsargātu vietas, kurām raksturīgi spēcīgi, auksti, pastāvīgi vēji.

Tehniskā specifikācija

OASIdehor® COLUMN ir izgatavots no presēta alumīnija. Kolonnu konstrukcija sastāv no trīs daļām: galvenā daļa un divas papildu daļas. Stikls tiek ievietots galvenājā daļā un nostiprināts ar pārējām daļām. Stikla paneļi iestiprināmi starp kolonnām, neurbjot caurumus un neskrūvējot skrūves. Stiklus ir iespējams uzstādīt dažādos leņķos: 45°-90°-135°-180°. Neizmantotajās kolonnu gropēs var instalēt LED gaismas ķermeņus.

BĀRIEM, RESTORĀNIEM, VIESNĪCĀM, ĀRPILSĒTU VILLĀM, BASEINIEM, VASARAS TERASĒM, SPORTA LAUKUMIEM, IZSTĀŽU TELPĀM, IEKŠTELPU STRUKTURĒŠANAI, TIRDZNIECĪBAS CENTRIEM U.C.

Stiprināšana pie grunts (pie grīdas) notiek izmantojot pēdu, kura tiek stiprināta pie grīdas. Uz pēdas secīgi tiek montētas – vispirms galvenā daļa, tad papildus daļas, kuras tiek savienotas savā strapā ar gremdgalvas skrūvēm

AprakstsParametri
Moduļa augstums, m1,70 m vai 1,80 m
Max. Attālums starp kolonnām2.30 m  
KonstrukcijaIzturīgs alumīnija karkass 200×160 mm
Konstrukcijas krāsaSudrabota metālika, citas krāsas pēc pieprasījuma
Stikls8 /10 mm (nav iekļauts)
VadībaFiksēta konstrukcija
Contact Form [LV]