Pergola ar enerģijas uzkrāšanu

Eclettica Solar Power

Pergola Eclettica Solar Power ir izmantojama ne tikai atpūtai, bet arī kā funkcionāls risinājums, lai mazinātu enerģijas patēriņu ģimenē vai uzņēmumā, bet tradicionālajām pergolām nav šīs iespējas. Ar fotoelektriskajiem moduļiem aprīkotā pergola Eclettica Solar Power ļauj izmantot saulesgaismu kā tīras enerģijas ražošanas avotu. Ņemot vērā pašreizējo starptautisko enerģētikas krīzi, fotoelektriskās sistēmas uzstādīšana kļūst arvien rentablāka pat bez subsīdijām.

Standarta moduļa izmēri

Pašnesošā standarta moduļa maksimālie izmēri (cm).Jumts ir paplašināms, pievienojot papildus moduļus pie bāzes moduļa500 x 600
Max. kopējais augstums (cm)326
Pieejamās formaskvadrāts vai taisnstūris

No dažādajām pieejamajām iespējām Eclettica izvēlējās izmantot sistēmu, kas nodrošina vislielāko ietaupījumu, ņemot vērā piecu cilvēku ģimenes enerģijas vajadzības, fotoelektrisko sistēmu ar enerģijas uzkrāšanu.

Eclettica Solar Power piedāvā ļoti efektīvu uzglabāšanas sistēmu, kas ir paredzēta mājas drošībai. Pergola Eclettica izmanto hibrīdinvertoru, kuram ir iespējams pieslēgt ārēju 5 kW litija un dzelzs fosfāta akumulatoru komplektu, kas spēj garantēt 10 000 izlādes un uzlādes ciklus, vienlaikus saglabājot 70% atlikušo jaudu: samazināts risks mājas ugunsgrēka gadījumā un videi draudzīga tehnoloģija.

Sistēma ir pieejama divās versijās ar 8 vai 12 augstas efektivitātes 120 šūnu uz pusēm pārgrieztiem 380 W monokristāliskajiem fotoelektriskajiem paneļiem. Paneļus ražo uzņēmums Bisol.

Šī sistēma ļauj izmantot elektroenerģiju tiešā veidā diennakts gaišajā laikā, uzkrāt to lietošanai naktī un, visbeidzot, nodot tīklā lieko saražoto enerģiju.

Fotoelektriskajai sistēmai ar uzkrāšanu ir priekšrocības salīdzinājumā ar sistēmu, kas darbojas tikai ar lietošanu uz vietas, jo bez elektroenerģijas akumulatora vakaros un naktīs būtu jāizmanto elektrība no tīkla, dārgi maksājot par to un zaudējot visas priekšrocības.

Eclettica Solar Power ir izotermiska, ūdensnecaurlaidīga, skaņu absorbējoša un sniega slodzes izturīga pergola: jauns risinājums, kas atbilst nemitīgi pieaugošai nepieciešamībai pēc videi draudzīgām tehnoloģijām apvienojumā ar vispusīga vides, akustiskā, termiskā un vizuālā komforta meklējumiem par negaidītu cenu.

Tehniskie rādītāji

 SISTĒMA 8-PANEĻISISTĒMA 12-PANEĻI
Konstrukcijas izmērs500 x 400 cm un lielāka500 x 400 cm un lielāka
Moduļu skaits – BISOL DUPLEX BDO M6 fotoelementu moduļi – 120 elementu uz pusēm pārgriezti 380 W monokristāliski moduļi812
Nomināla jauda3,04 kW4,56 kW
PĒC PIEPRASĪJUMA – ārējais litija dzelzs fosfāta akumulators10 000 izlādes-uzlādes cikli ar 70% atlikušo jaudu 5 kW each5 kW each
Hibrīdinvertors – nominālā jauda4 kW4 kW
Enerģijas pārvaldības programmatūraiekļautaiekļauta

Pergolas priekšrocības

  • Ūdensizturība: pilnīgi ūdensnecaurlaidīgs sendvičpaneļu pārsegs, lai pasargātu no lietus, pavadot laiku ārpus telpām.
  • Skaņas izolācija: jumtam var uzstādīt skaņas izolācijas paneļus, lai nodrošinātu maksimālu akustisko komfortu.
  • Izotermiskā kontrole: jumts ir aprīkots ar sendvičpaneļiem, kas nodrošina iekšējās temperatūras regulēšanu visos gadalaikos, nepieļaujot kondensāta rašanos, lai sniegtu maksimālu vides temperatūras komfortu.
  • Izturība pret sniega slodzi visas ģimenes drošībai: Eclettica ar maksimālo izmēru 600x500cm var izturēt sniega slodzi 50 un 100 daN/m2 pastiprinātajā versijā.
  • Nav nepieciešama apkope: Eclettica vienkāršotā konstrukcija nodrošina, ka apkope aprobežojas ar alumīnija profilu vispārēju tīrīšanu un, ja ir koki, kam rudenī nobirst lapas, jumta tīrīšanu.
  • Integrēta ūdens novadīšanas sistēma.
  • Integrēts LED apgaismojums .
  • Nolaižamie ekrāni vai bīdāmie stikli – pēc papildus pieprasījuma.
Contact Form [LV]